KALE
Tehnologija › USB › USB
SMART BLACK, usb flash memorija, plavi, 16GB
Šifra proizvoda: 37.305.20-16
EAN: 8605025650531
Pozovite za cenu
ZALIHA5,245 kom
Boja / varijantaPlava · 16
Dostupne varijante
Bela7,347 komBela303 komBela5,949 komBela443 komBela35 komCrna7,347 komCrna303 komCrna5,949 komCrna443 komCrna35 komCrvena7,347 komCrvena303 komCrvena5,949 komCrvena443 komCrvena35 komNarandžasta4,915 komNarandžasta303 komNarandžasta4,915 komNarandžasta443 komNarandžasta35 komPlava5,245 komPlava303 komPlava5,245 komPlava443 komPlava35 komRojal plava7,347 komRojal plava303 komRojal plava5,949 komRojal plava443 komRojal plava35 komSiva147 komSiva0 komSiva147 komSiva147 komSiva35 komSvetlo zelena5,852 komSvetlo zelena303 komSvetlo zelena5,852 komSvetlo zelena443 komSvetlo zelena35 kom
| Varijanta | Zaliha | Cena sa PDV-om |
|---|---|---|
| Bela | 7,347 kom | Pozovite za cenu |
| Bela | 303 kom | Pozovite za cenu |
| Bela | 5,949 kom | Pozovite za cenu |
| Bela | 443 kom | Pozovite za cenu |
| Bela | 35 kom | Pozovite za cenu |
| Crna | 7,347 kom | Pozovite za cenu |
| Crna | 303 kom | Pozovite za cenu |
| Crna | 5,949 kom | Pozovite za cenu |
| Crna | 443 kom | Pozovite za cenu |
| Crna | 35 kom | Pozovite za cenu |
| Crvena | 7,347 kom | Pozovite za cenu |
| Crvena | 303 kom | Pozovite za cenu |
| Crvena | 5,949 kom | Pozovite za cenu |
| Crvena | 443 kom | Pozovite za cenu |
| Crvena | 35 kom | Pozovite za cenu |
| Narandžasta | 4,915 kom | Pozovite za cenu |
| Narandžasta | 303 kom | Pozovite za cenu |
| Narandžasta | 4,915 kom | Pozovite za cenu |
| Narandžasta | 443 kom | Pozovite za cenu |
| Narandžasta | 35 kom | Pozovite za cenu |
| Plava | 5,245 kom | Pozovite za cenu |
| Plava | 303 kom | Pozovite za cenu |
| Plava | 5,245 kom | Pozovite za cenu |
| Plava | 443 kom | Pozovite za cenu |
| Plava | 35 kom | Pozovite za cenu |
| Rojal plava | 7,347 kom | Pozovite za cenu |
| Rojal plava | 303 kom | Pozovite za cenu |
| Rojal plava | 5,949 kom | Pozovite za cenu |
| Rojal plava | 443 kom | Pozovite za cenu |
| Rojal plava | 35 kom | Pozovite za cenu |
| Siva | 147 kom | Pozovite za cenu |
| Siva | 0 kom | Pozovite za cenu |
| Siva | 147 kom | Pozovite za cenu |
| Siva | 147 kom | Pozovite za cenu |
| Siva | 35 kom | Pozovite za cenu |
| Svetlo zelena | 5,852 kom | Pozovite za cenu |
| Svetlo zelena | 303 kom | Pozovite za cenu |
| Svetlo zelena | 5,852 kom | Pozovite za cenu |
| Svetlo zelena | 443 kom | Pozovite za cenu |
| Svetlo zelena | 35 kom | Pozovite za cenu |
OPIS
SMART BLACK, usb flash memorija, plavi, 16GB
Kartonsko pakovanje: 50 kom. DG2 pakovanje: 50/1/1. Informacija o pakovanju: 1.
SPECIFIKACIJE
- Brend
- PIXO
- Model
- SMART BLACK
- Boja
- Plava
- Veličina
- 16
- EAN
- 8605025650531
- Jedinica mere
- kom
- Pakovanje
- 50/1/1
- Informacije o pakovanju
- 1
- Minimalna količina
- 1
- Korak količine
- 1
- Kartonsko pakovanje
- 50
- Širina
- 0.22 m
- Visina
- 0.06 m
- Dubina
- 0.18 m
- Težina
- 0.02 kg

