
Olovke › Plastične olovke › OL-01-01
2001, plastična hemijska olovka, narandžasta
Šifra proizvoda: 10.182.60
EAN: 8605040031599
13 RSDsa PDV-om
Boja / varijantaNarandžasta
Dostupne varijante
Bela131,143 komCrna10,299 komCrvena44,971 komNarandžasta21,247 komRojal plava53,791 komSiva15,058 komSvetlo zelena10,093 komŽuta0 kom
| Varijanta | Zaliha | Cena sa PDV-om |
|---|---|---|
| Bela | 131,143 kom | 13 RSDsa PDV-om |
| Crna | 10,299 kom | 13 RSDsa PDV-om |
| Crvena | 44,971 kom | 13 RSDsa PDV-om |
| Narandžasta | 21,247 kom | 13 RSDsa PDV-om |
| Rojal plava | 53,791 kom | 13 RSDsa PDV-om |
| Siva | 15,058 kom | 13 RSDsa PDV-om |
| Svetlo zelena | 10,093 kom | 13 RSDsa PDV-om |
| Žuta | 0 kom | 13 RSDsa PDV-om |
OPIS
Model 2001 je dugogodišnji najprodavaniji model, poznat po odličnom odnosu udobnosti, kvaliteta i funkcionalnosti. Gumirani grip obezbeđuje sigurno držanje, dok TC kuglica debljine 0,7 mm i plavo mastilo garantuju pouzdano pisanje. Dostupna u širokoj paleti boja, idealna je za promotivne kampanje i poslovne poklone.
Ključne karakteristike:
Plavo mastilo • TC kuglica 0,7 mm • Gumirani grip • Široka paleta boja • Dugogodišnji bestseler
Prodaja isključivo na pakovanja od 50 kom. Minimalna količina i korak kupovine: 50 kom. Kartonsko pakovanje: 1000 kom. DG2 pakovanje: 1000/50/1. Informacija o pakovanju: 1000/50.
SPECIFIKACIJE
- Model
- 2001
- Boja
- Narandžasta
- EAN
- 8605040031599
- Jedinica mere
- kom
- Pakovanje
- 1000/50/1
- Informacije o pakovanju
- 1000/50
- Minimalna količina
- 50
- Korak količine
- 50
- Kartonsko pakovanje
- 1000
- Širina
- 0.33 m
- Visina
- 0.20 m
- Dubina
- 0.43 m
- Težina
- 0.01 kg



